בית הלורדים

יש הרבה צימרים במדינת ישראל, למעשה יש המון. מצפון לדרום ישנם אלפים של אנשים שכל עיסוקם הוא צימרים, אותם אנשים תולים את יהבם בטיילים שבאים לפקוד את מעונם מידיי שנה. מתוך אותם אלפי צימרים ישנם בערך עשירית שמתהדרים בכינוי של צימרים יוקרתיים, ומתוך אותם מאות צימרים יוקרתיים ישנם עשרות הנחשבים ל- צימרים מפוארים. בגדול ניתן לומר שגם צימרים מפוארים הם צימרים שמעניקים לנופש את התחושה של מלך לסוף שבוע.
 
בכתבה זו אני לא אסקור את הצימרים המפוארים שיש בארץ אלא אני אבחר להתמקד בצימר אחד מיוחד ייחודי, הרי הוא "בית הלורדים"
 
בית הלורדים
במושב חוסן, השוכן בלב הגליל המערבי יושב לו "בית הלורדים". בעלי "בית הלורדים" (מזל ודוד שלוש) הם המובילים בתחום הנהלת הצימרים. מזל ודוד שלוש בנו את "בית הלורדים" מתוך ניסיון עתיר שנים בהנהלת ושירות צימרים, חלק מהניסיון הם צברו תוך ניהול צימר "המערה" הידוע.
 
"בית הלורדים" מספק סוויטת פאר מושקעת ומאובזרת מעל לכל דמיון. עיצובה של הסוויטה שונה מכל עיצוב אחר בארץ כך שהוא מספק תחושת "מלוכה" אמיתית. החוויה ב"בית הלורדים" מעוררת את החושים ומעניקה תחושת קסם ועונג מתמשך.
 
הסוויטה הענקית מעוצבת בקווים מודרניים ועכשוויים המחברת סגנונות שונים ומפגישה את היופי של הישן אל מול היופי של החדש.
 
בין האביזרים שבסוויטה תוכלו למצוא סאונה יבשה וסאונה רטובה, סלון ענק, שולחן סנוקר מהודר, פינת ישיבה, מערכת קולנוע ביתית עם מסך ענק, מיני בר ייחודי, מטבח עשיר ומגוון המאובזר במיטב חידושי הטכנולוגיה, חדר שינה מלהיב הכולל מיטה ענקית, ג'קוזי גדול ומהודר, בריכת שחיה פרטית, גן ירק וחצר ענקית בה פינת ישיבה וברביקיו, ועוד ועוד ועוד
 
אם גם אתם נשארתם המומים מרשימה ארוכה זו של פינוקים ואביזרים אני מבטיח לכם שאתם לא לבד. אין ספק ש"בית הלורדים" זכאי לתואר צימר מפואר ויוקרתי מן הרמה הראשונה שעומד בקנה מידה עולמי.
 
אז איך אני מזמין מקום?
למעשה אין פשוט מכך. "בית הלורדים" מתגאה באתר אינטרנט מעוצב להפליא ובו גלריית תמונות מרהיבה בו תוכלו להתרשם מהמקום. בכל מקרה, מספר הטלפון להזמנה הוא: 0505383575.
שיהיה לכם חופש מהנה וקסום בצימר המפואר והיקרתי במדינה. אני יכול להבטיח לכם שאתם תהינו מכל רגע בשהות שלכם ב"בית הלורדים".
בית הלורדים מושב חוסן - צימר מפוארים ויוקרתיים

צימרים | קידום אתרים | חדרים לפי שעה | צימר | פאבים בתל אביב | קידום אתרים | צימר בחוסן | וילות בצפון |    כל הזכויות באתר זה שמורת - צימר לנד All copyright © 2008