נופש בצימרים מפוארים

נופש – פשוט מדהים כמה זה קל
 
בגלל הרגיעה היחסית שבאזור המזרח התיכון בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים (ויכולים להרשות לעצמם) נופש בחוץ לארץ. תורכיה, יון ואירופה הם לא חלומות רחוקים וכמעט כל אדם יכול להרשות לעצמו נופש של סוף שבוע באחד מאותם אתרים בהוצאה כספית ריאלית.
 
הצד השני של המטבע הוא תיירות הפנים של מדינת ישראל. אך אל תדאגו לה, היא מחזירה מלחמה שערה כנגד יציאת הישראלים לנופש בחוץ לארץ. מתוך שלל כלי הנשק העומדים לראשות תיירות הפנים של מדינת ישראל ניתן למנות אתרים דתיים, מחירים זולים, ציונות ותודעה של אהבת הארץ. למרות כל אלה אין ספק שסוללת התותחים הכבדה ביותר שבראשות תיירות הפנים הישראלית היא הצימרים.
 
ישנם צימרים המפוזרים בישראל מהמדבריות בדרום הארץ ועד לחרמון המושלג בצפון הרחוק. יש צימרים רגילים, צימרים יוקרתיים, צימרים מפוארים, צימרים לזוג, צימרים לדתיים, צימרים למשפחות והרשימה עוד ארוכה. בגדול ניתן לומר שבעשור האחרון תעשיית הצימרים התפתחה בצורה בלתי רגילה ובעצם מהווה משקל נגד לאותם נופשים המוצעים לכם בחוץ לארץ.
 
אחרי שקבענו את מיקומם של הצימרים ב"מלחמה על התייר", נתפנה מעט לדבר על ה- נופש שאותם צימרים מציעים לנופש. ארוחות גורמה, צימר מפנק הכולל ג'קוזי, מיטה זוגית, עיצוב חדשני, טלוויזיית פלזמה, שירות אדיב ושירות חדרים כל היום, שירותי ספא וג'קוזי, אטרקציות שבעל הצימר מציע, אטרקציות לכל המשפחה שיש באזור הצימר הם רק חלק מהרשימה של הפינוקים וההטבות שיש לצימרים להציע לכם.
למרות כל הרשימה הנ"ל, לדעתי אחד הפרמטרים החשובים שמציע צימר יוקרתי ונופש הוא שקט ושלווה במרחק נסיעה. אין עיקובי טיסה, אין החלפות כסף, אין שפה זרה. זוהי חופשה במקום מוכר אך עם זאת רחוק מהבית ומהבלגאן.
 
באופן אישי אני רוצה להמליץ על אחד מתוך רשימת צימרים יוקרתיים ביותר שיש למדינת ישראל להציע. צימר זה, הממוקם בגליל המערבי, מספק נופש מפואר ברמה בין לאומית לצד שירות אדיב ושלל אטרקציות לכל המשפחה. בעלי צימר "המערה" הידוע הם בעלי צימר זה, כעת הם מציגים את פאר יצירתם החדשה-"בית הלורדים", סוויטת פאר בגרסה שונה מכפי שהכרנו עד כה, מושקעת ומאובזרת להפליא. צימר זה ממוקם במושב חוסן שבגליל המערבי.
 
נופש בצימרים מפוארים - בית הלורדים

צימרים | קידום אתרים | חדרים לפי שעה | צימר | פאבים בתל אביב | קידום אתרים | צימר בחוסן | וילות בצפון |    כל הזכויות באתר זה שמורת - צימר לנד All copyright © 2008