בית הלורדים-שם מבטיח ומקיים!

במושב חוסן השוכן בלב הגליל המערבי ממשיכים מזל ודוד שלוש, בעלי צימר "המערה" הידוע, למתוח את גבולות הטעם הטוב וכעת הם מציגים את פאר יצירתם החדשה-"בית הלורדים", סוויטת פאר בגרסה שונה מכפי שהכרנו עד כה,מושקעת ומאובזרת להפליא.
פסגת האוורסט  של ענף התיירות המקומית  המבליט באופן הניכר לעין את יצירת המופת ומציגה אגב כך,פאר ותכנון אדריכלי שאין שני לו.
קשה שלא להתרשם או להישאר אדיש כבר למן המבט הראשון המותיר פה פעור ומעורר תמיהה, עד כמה אפשר להרחיק לכת עם הדמיון.
מזל ודוד שלוש הבקיאים היטב בענף התיירות ומארחים לתפארת,ידעו והשכילו תוך התבוננות מעמיקה אל מהות הנופש ומוכיחים שוב,איך עושים זאת נכון,סוויטה מושקעת ומורכבת,מאובזרת ומפנקת המוסיפה ערך מוסף לנופש.
החוויה ב"בית הלורדים " לא רק שאינה חולפת ועוברת ליד,אלא שהיא נוגעת,קורצת ומזמינה, מעוררת את החושים ומציתה את הדמיון,ויוצרת סוג של חוויה המוביל אל קצה העונג והקסם.
"בית הלורדים" מגשים חלום של חופשה מושלמת,מהנה ומפנקת המותירה טעם של עוד עד בלי די.
סוויטה ענקית המפגישה ומחברת בקווים מודרניים ועכשוויים בין סגנונות שונים, חדש אל מול ישן המציגים זה את יופיו של זה.
עיצוב עוצר נשימה המבליט צבעים חמים,קווים נקיים וחדים הנבלעים אל תוך חלל רחב וענק המנוצל באופן חכם ונבון,וניכר לעין היטב, טוב הטעם  המעטר את פנים הסוויטה.
השראה אדריכלית כמעשה ידי האומן המעניקה הרגשה ותחושת יוקרה כיאה לשם שאגב,לא רק שמבטיח, אלא מקיים!
סאונה יבשה וסאונה רטובה המענגות את הגוף ומלטפות ברוך ונועם את הנפש,סלון ענק ורחב ידיים הנפרש לעומק העונג עם שולחן סנוקר מהודר המוצב במרכזו,פינת ישיבה מרוהטת להפליא,קירות מעוטרים באבזור המדגיש היטב את השילוב בין הסגנונות,מערכת קולנוע ביתית עם מסך ענק במיוחד, מיני בר מדהים ביופיו הניצב לו כבדרך של קסם באופן להפליא,בקצהו של הסלון.
מטבח עשיר ומגוון המאובזר במיטב הטכנולוגיה העכשווית וחדר שינה מלהיב בסגנון חדשני הכולל מיטה ענקית,רכה ומפנקת,כמו נבלעת לה סביב קירות חבויים אשר נצבעו בצבעים המבליטים היטב את היוקרה שמקנה הסוויטה.
ג'קוזי גדול ומהודר המעניק תחושה של רעננות לגוף כאילו ומשלים את העונג הנוסק מעצמו ומרקיע אל על לצמרת ההנאה.
בריכת שחייה פרטית למתארחים בחלום המוקפת בגן ירק וחצר ענקית ובה פינות ישיבה,ברביקיו ועוד.
 
"בית הלורדים"- זה לא רק השם,זו החוויה האחרת שעושה את החופש.
כמה שזה מענג להתענג!
 

צימרים | קידום אתרים | חדרים לפי שעה | צימר | פאבים בתל אביב | קידום אתרים | צימר בחוסן | וילות בצפון |    כל הזכויות באתר זה שמורת - צימר לנד All copyright © 2008